Co to jest outlet? 0
Co to jest outlet?

Kto z nas nie chciałby ubierać się w modne, jakościowe ubrania popularnych marek odzieżowych jednocześnie nie przepłacając? Kto nie chciałby kupować ciuchów, o których zawsze marzył, ale których cena zawsze pozostawiała wiele do życzenia nie pozwalając na ich zakup?
Znalezienie nowych, wymarzonych ubrań w cenach niższych o nawet 80% w stosunku do ich pierwotnej ceny pewnie brzmi trochę abstrakcyjnie, ale w dobie internetowych sklepów odzieżowych jest to jak najbardziej do wykonania. Pod tym względem szczególnie warto zwrócić uwagę na sklepy typu outlet.

 

Outlet - co to? 

Outlet to rodzaj sklepu, który często bywa mylony ze sklepami typu second hand, gdzie towary pochodzą z drugiej ręki. Główną różnicą między outletem, a sklepem vintage jest źródło rynku dystrybucji. Outlet odzieżowy swój towar pozyskuje głównie z wyprzedaży, likwidacji sklepów lub zwrotów, ale są to nowe ubrania, podlegające zwrotom oraz gwarancji.
Oferta tego typu sklepów jest bardzo atrakcyjna, a promocje sięgają nawet do -80%, co sprawia, że można dostać ubrania popularnych marek, o wysokiej jakości w niskiej cenie. Często w ofercie takich sklepów są znane marki ubrań, odzież popularnych projektantów lub pochodzące z zagranicznych "sieciówek", które na ogół są niedostępne w Polsce. Odzież outlet znaczy również tyle, co ubrania z poprzednich sezonów, które zostały wyparte ze sklepów przez nowe kolekcje ubrań. Biorąc jednak pod uwagę ich ceny, to nawet mimo, że ubrania te nie są z aktualnie dostępnych w sklepach kolekcji, ich kupno za tak niskie kwoty można uznać za świetne okazje.

co to jest outlet


Korzyści płynące z zakupów w sklepach typu outlet to główna przyczyna tego, że są one głównym celem blogerek modowych, poszukiwaczy nietypowych elementów garderoby, a także łowców okazji, którzy po prostu nie lubią przepłacać. Głównymi mankamentami outletów są problemy z dostępnością rozmiarów oraz ograniczona ilość danego modelu. Niemniej jednak zakupy w outlecie to oszczędność nawet rzędu kilkuset złotych(!), a także gwarancja na oryginalne i niepowtarzalne ciuchy.
Warto więc często sprawdzać stronę danego sklepu w poszukiwaniu nowości w swoim rozmiarze, gdyż z uwagi na okazyjne ceny takie ubrania często wyprzedają się w bardzo szybkim tempie.


Sprawdź już teraz ofertę naszego sklepu https://letmeout-outlet.pl/, gdzie znajdziesz odzież popularnych marek w najniższych cenach!

Outlet co to znaczy?

W ramach dbałości o poprawność językową musimy jednak coś uściślić. :)
Outlet znaczy po angielsku m. in. sklep firmowy, co dobrze oddaje sens tego słowa z uwagi na to, że według pierwotnej definicji tego słowa to sklep fabryczny sprzedający towar od jednego producenta, dość często znajdujący się właśnie przy fabryce.

 co to jest outlet

 

FAQ - najczęstsze pytania

1. Czy kupując odzież z waszego outletu mogę być pewna(-y) jej jakości?

Tak! Odzież, która znajduje się w naszej ofercie pozyskiwana jest z jednej z najlepszych i najdłużej działających hurtowni w kraju, która specjalizuje się w odzieży typu outlet. Dodatkowo odzież zawsze jest przez nas sprawdzana przed wprowadzeniem do oferty. Ryzyko trafienia na podróbkę jest więc zerowe.

2. Z jakich platform sprzedażowych pochodzi odzież dostępna w waszym sklepie?

Ubrania dostępne w Let Me Out, to w większości modele, które możesz znaleźć na Zalando, czy w innych dużych internetowych sklepach z odzieżą. Z uwagi na to, że jest to odzież outletowa, ceny u nas są znacznie niższe, jednak jakość pozostaje tak samo wysoka.

3. Czy odzież sprzedawana w letmeout-outlet.pl to produkty posiadające wady?

W około 95% przypadków odzież, którą sprzedajemy nie posiada wad. W przypadku pozostałych 5% są to małe wady przeważnie typu: wycięta metka, brak metki papierowej, wyciągnięta nitka, brak paska, który znajdował się w komplecie, delikatne odbarwienia słabo, bądź wcale niewidoczne w codziennym użytkowaniu. Nawet jeśli wady są marginalne, to zawsze jest to wyraźne zaznaczone w opisie przedmiotu. Dodatkowo ewentualne uszkodzenia towaru zawsze są brane przez nas pod uwagę przy ustalaniu ceny tak, by zakup takiego produktu zawsze był korzystny dla Klienta.

4. Czy przysługuje mi prawo zwrotu odzieży outletowej?

Oczywiście! Możesz odstąpić od umowy sprzedaży zawartej przez Internet w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, jeśli oddajesz przedmiot w takim stanie, w jakim dotarł on do Ciebie od sprzedawcy.
W Let Me Out wydłużyliśmy jednak ten czas i masz na to 30 dni, zamiast 14. Możesz więc bez stresu przymierzyć, jeszcze raz obejrzeć i zastanowić się, czy chcesz zatrzymać kupioną rzecz.

5. Jak to w końcu jest? Outlet to sklep z nową, czy używaną odzieżą?

Outlety (a przynajmniej nasz ;)) to sklepy, w których kupisz nowe ubrania. Nie sprowadzamy do naszego sklepu odzieży, która jest poniżej kategorii B, nie ma więc możliwości trafienia w naszej ofercie na część garderoby, która byłaby wcześniej używana przez kogoś innego.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl