Zwroty

Odstąpienie od umowy

Jeśli jesteś konsumentem - co do zasady przysługuje Ci prawo do odstąpienia od zawartej na odległość umowy. Zwracaną rzecz zwróć do nas niezwłocznie na adres: Let Me Out Sergiusz Myzler, ul. Reduta 36/8 31-421 Kraków, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś/-aś od umowy. Robiąc zakupy w Let Me Out od umowy możesz odstąpić w terminie 30 dni.

Bieg trzydziestodniowego terminu na odstąpienie od umowy rozpoczyna się:

  • dla umowy, w której wydajemy rzecz, będąc zobowiązanymi do przeniesienia jej własności - od objęcia rzeczy w posiadanie przez Ciebie lub wskazaną przez Ciebie osobę trzecią inną niż przewoźnik.

Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

Podsumowując - masz 30 dni na zgłoszenie nam zwrotu i 14 dni od dnia, w którym zgłosiłaś/-eś zwrot na odesłanie przedmiotu.
Paczkę odeślij na na podany wyżej adres wraz z wypełnionym formularzem zwrotu, który znajdował się w paczce wysłanej do Ciebie razem z odzieżą.
Od umowy możesz odstąpić, składając nam oświadczenie o odstąpieniu od umowy np. poprzez wiadomość e-mail przesłaną na adres: shop@letmeout-outlet.pl

Bardzo ważny jest również wycinek z naszego regulaminu dotyczący zwrotów:
"Sprzedający zwraca Konsumentowi płatności otrzymane od niego jedynie w sytuacji, gdy przedmiot zwracany przez Konsumenta jest w stanie nienaruszonym, czyli takim, w jakim był, gdy został wysłany przez Sprzedającego. Przedmiot musi posiadać wszystkie metki, które posiadał przed wysłaniem go do Konsumenta. Wyjątkiem są sytuacje, gdy przedmiot nie posiada metki (np. papierowej), jednak jeśli taka sytuacja ma miejsce, to zawsze jest to podkreślone w jego opisie na naszej stronie".

Dokonane przez Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy na zasadach wskazanych w regulaminie zwrócimy Ci niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania od Ciebie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Możemy wstrzymać się ze zwrotem otrzymanej od Ciebie płatności do chwili otrzymania przez nas zwracanego przedmiotu z powrotem.

Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym Regulaminie sprzedaży.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl